Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Sylwia BaumNadanie imienia 2007

Uroczystość nadania szkole imienia UNICEF

 

 

             Dzień 20 listopada 2007 roku był szczególnym dla całej społeczności naszego gimnazjum. W tym właśnie dniu otrzymaliśmy imię UNICEF- patronem naszej szkoły została organizacja, która wspiera działania na rzecz dzieci  na całym świecie.

            Prace nad patronem trwały dwa lata. Uczniowie i nauczyciele w ogólnoszkolnym referendum zdecydowali, że właśnie UNICEF będzie patronem naszego gimnazjum.

   Podczas uroczystości gościliśmy w naszych progach wybitne osobistości-  -  władze UNICEF, reprezentacje szkół noszących to zaszczytne miano, władze Obornik i przedstawicieli organizacji i instytucji ważnych dla społeczności naszego miasta.

            Uroczystość nadania szkole imienia rozpoczęła się od mszy św. w kościele Miłosierdzia Bożego. Następnie odbyła się część oficjalna uroczystości, której punktem kulminacyjnym było odebranie z rąk przedstawicieli Rady Rodziców sztandaru szkoły.

             Po oficjalnej części uroczystości odbyła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów i nauczycieli. Temu szczególnemu wydarzeniu towarzyszyła wystawa okolicznościowa o Afryce, wystawa prac plastycznych oraz Ksiąg Pamiątkowych.
Goście mogli zwiedzać naszą szkołę i wpisać się do pamiątkowych kart okolicznościowych. Dla uczniów naszego gimnazjum odbyła się w tym dniu dyskoteka.

 

 
OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK