Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Sylwia BaumTurniej Piłki Ręcznej w

Młodziki SKF KPR Sparta Oborniki - uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef w Obornikach wygrywają VII Zimowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Powiatu Bartoszyckiego.
W miniony weekend dwie drużyny młodzików wzięły udział w mocno obsadzonym turnieju piłki ręcznej w Bartoszycach. Starsza grupa chłopców prowadzona przez Marka Arciszewskiego i Jana Okpisza w piątkowych meczach wygrała kolejno z UKS Nowa Karczma 22:19 i Szczypiorniakiem Olsztyn 24:21. Sobotę rozpoczynamy od porażki z MOSiR Kętrzyn 12:20, później już jest tylko lepiej. Zwyciężamy z UKS Siódemka Gdańsk Osowa 19:8 oraz po rzutach karnych z MDK Bartoszyce 19:19 K 9:8. W niedzielnym finale pokonujemy MTS Kwidzyn 26:19. tym samym pieczętując wygraną w całych rozgrywkach. Z bardzo dobrej strony w bartoszyckim turnieju pokazali się też chłopcy z rocznika 2005 podopieczni Joanny Jarysz, którzy w stawce 13 drużyn ( głównie z rocznika 2004 ) zajęli 9 miejsce. Nieznacznie przegrane piątkowe mecze z Wilanowia Warszawa 18:20, Czarnymi Olecko 18:13 oraz Cartusia Kartuzy 14:14 po karnych 16:17 dały możliwość gry o miejsca 9-13. W sobotę drugi zespół młodzika wygrywa mecze ze Szczypiorniakiem Gdańsk 19:5, Wilanowią Warszawa 19:18, Szczypiorniakiem Olsztyn 9:8 przy jednej porażce z MTS II Kwidzyn 17:18 ostatecznie zajmując w stawce 9 miejsce. 
Do najlepszej siódemki turnieju wybrani zostali Maksymilian Kiedrowski i Oskar Nowaczyk. Wyróżnienia indywidualne od trenerów otrzymali również Jakub Spychała - Sparta I i Karol Bukowski - Sparta II. Gratulujemy naszym chłopakom oraz trenerom bardzo udanego występu oraz dziękujemy wszystkim przybyłym na turniej rodzicom za wsparcie i głośne kibicowanie. 👏👏💪💪

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SKF KPR Sparta I Oborniki
2. MTS I Kwidzyn 
3. MDK Bartoszyce
4. MOSiR Kętrzyn
5. UKS Siódemka Gdańsk Osowa
6. UKS Nowa Karczma
7. Czarni Olecko
8. Cartusia Kartuzy
9. SKF KPR Sparta II Oborniki
10. Szczypiorniak Olsztyn
11. Wilanowia Warszawa
12. MTS II Kwidzyn
13. Szczypiorniak Gdańsk

 

 
OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK