Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Sylwia Baum

Aktualności

UROCZYSTE OTWARCIE EKOPRACOWNI

 Dnia 23.11.2023 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Otwarcie Ekopracowni, która powstała dzięki środkom z  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Urzędu Miejskiego w Obornikach, w formie dotacji w kwocie: 48 879, 00 zł

Dzięki programowi „Ekopracownie” udało się gruntownie odnowić pracownię, zakupić meble i nowoczesne pomoce dydaktyczne dla wszystkich poziomów nauczania, od klasy pierwszej do ósmej.

Podczas Uroczystego Otwarcia zostały zaprezentowane filmy nagrane przez uczniów naszej szkoły o tematyce związanej z ekologią oraz eksperymenty z wykorzystaniem zakupionych pomocy dydaktycznych. Eksperymenty i zabawy zostały podzielone na bloki tematyczne: klasy I III gry i puzzle ekologiczne, klasy IV – VIII  - przyroda, biologia, geografia, chemia i fizyka.

Celem projektu Ekopracownie jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży i stosowanie ich w życiu codziennym.

Gośćmi specjalnymi byli  Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pan Krzysztof Hetmański, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Paweł Drewicz oraz Przedstawiciel Rady Rodziców Pan Krzysztof Czechanowski. Goście wraz z Dyrektor Szkoły Panią Justyną Bartol – Janasek, dokonali uroczystego przecięcia wstęgi i otwarcia Ekopracowni.

Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Ekopracowni serdecznie dziękuje
Koordynatorzy Projektu Ekopracownia

Komentarze (0)

Dodal: Justyna Bartol  |   24.11.2023, 08:05

Komentarze (0)   

Dodaj komentarz


OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK