Dyrektor: Justyna Bartol - Janasek
    Wicedyrektor: Sylwia Baum

Aktualności

Gra Terenowo-Leśna

LEŚNE WYCHOWANIE
8 lutego 2022 roku w zimowe przedpołudnie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- Pierwsza Gra Terenowo-Leśna. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez przedstawicieli Nadleśnictwa Oborniki.
Do udziału w grze zgłosili się uczestnicy projektu „Leśne Wychowanie” tj. uczniowie klasy 4c i 4 d oraz liderzy pierwszej edycji Leśnego Wychowania z klas siódmych. Po przywitaniu ustalaliśmy numerację drużyn oraz kolejność rozpoczęcia gry. Każda drużyna musiała pobrać aplikację : bank danych o lasach, która pomogła im odnaleźć punkty z ukrytymi zadaniami do wykonania. Uczestnicy też korzystali z mapy, która umożliwiła uczniom dotrzeć do danego celu. Zespoły miały do pokonania pięć różnorodnych zadań: quizy, krzyżówki, pytania ze znajomości struktury lasu, życia roślin i zwierząt.
Uwieńczeniem wszystkich zmagań było odczytanie wyników i wręczenie nagród. Wszyscy we wspaniałych humorach  obiecali, ze spotkamy się  na kolejnej grze terenowej. Dziękujemy szczególnie panu Jarosławowi Batorowi oraz paniom Nataszy Dopierała-Rosik  i Justynie Bayat za przygotowanie wspanialej zabawy.

Komentarze (0)

Dodal: Justyna Bartol  |   10.02.2022, 08:57

Komentarze (0)   

Dodaj komentarz


OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

OBORNICKI
OŚRODEK KULTURY

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

BIBLIOTEKA
PEDAGOGICZNA


FACEBOOK